27/03/2017

Про нас

ЗАПРОШУЄМО

ВАС ДО НАШОГО РОЗСАДНИКА

Волинська обл., Луцький район,
с. Струмівка (траса Рівне-Луцьк).

Ми працюємо:

Пн.-Пт.  –  8.00-17.00
Сб.-Нд.  –  вихідні

 

Про нас:

Наш сімейний бізнес розпочався зі створення у 2002 році підприємства ТзОВ “Флора-плюс”. Спершу черенкували хвойні дерева та кущі, які росли на території Луцька та Луцького району, вирощували однорічні квіти для оформлення клумб та рабаток. Одночасно були зареєстровані на Луцькій митниці і займались імпортом посадкового матеріалу з Польщі та Німеччини.

В 2007 році розпочали будівництво розсадника і садового центру в с.Струмівка Луцького району. В цей час дочка закінчувала навчання в Національному Лісотехнічному Університеті України (НЛТУ України) на кафедрі ландшафтної архітектури.

З 2011року, коли розмитнення нашої категорії товару перевели в м.Київ, ми припинили цей вид діяльності і сконцентрувались на вирощуванні власної продукції, використовуючи маточники нових і популярних сортів дерев та кущів.

В даний час наше підприємство знаходиться в стадії розвитку. Крім розсадника в с.Струмівка, маємо в оренді 3га землі в смт.Торчин.

Наше головне завдання – виробництво посадкового матеріалу високої якості та в широкому асортименті. Велике значення ми приділяємо також чіткому і професійному обслуговуванню наших клієнтів. Все частіше ми беремо на догляд території тих клієнтів, які брали в нас рослини або в яких ми виконували ландшафтні роботи.

В майбутньому ми бажаємо розширити асортимент рослин нашого садового центру новими видами і сортами декоративних дерев і кущів, згідно смаків і зростаючих потреб наших клієнтів.

   Ми пропонуємо посадковий матеріал:

– молодий посадковий матеріал хвойних та листяних рослин;
– дорослий посадковий матеріал хвойних та листяних рослин;
– привозний посадковий матеріал.

А також надаємо послуги:
– ландшафтне проектування;
– озеленення територій (створення газону, альпінаріїв, зелених огорож, декоративних груп і т.п.);
– комплексний догляд за газоном та насадженнями;
– консультації щодо посадки та догляду за рослинами.